fx15 banner

fx15 sipariş

Diyetsiz ve Spor Yapmadan Zayıflama

pro life fx15 hapıZayıflamak ve ideal kiloya ulaşmak her kilolu insanın hayalidir. Bu hayali hayata geçirmek için öncelikle fikir aşamasında kararlı bir tutum sergilemek gerekir. Kararlı olan kişi, diyetisyenin vermiş olduğu diyet listesine ve egzersiz programına harfiyen uyacaktır. Sabırlı olmak kişinin, istediği kiloya zamana yayılan bir süreçle de olsa kavuşmasına vesile olur;ancak bazı insanlar ne kadar dirayetli olurlarsa olsunlar birkaç kilonun ötesine geçemezler.

Hatta bazı insanlar, yaşam tarzlarını ne kadar değiştirirlerse değiştirsinler kilo vermek yerine kilo aldıkları gözlemlenir. Bu tür insanları, normal kategoride sınıflandıramayız. Muhtemel olarak bu kişiler ya ağır kronik bir rahatsızlık geçiriyorlardır, ya da ergenlik dönemlerinde edindikleri kiloları kaybetmeleri ileri yaşlarda oldukça zor hale gelmiştir.

Diyetsiz ve spor yapmadan zayıflamak neden bu kadar zor? Zayıflamak bazı durumlarda gerçekten çok zor çünkü yapılan araştırmalarda, kişinin mevcut yağ hücreleri ergenlik döneminde kazanılıp ileriki olgunluk evresinde bu yağ hücrelerinde herhangi bir çoğalma ya da azalma görülmemektedir. New Fx15 bu demek oluyor ki; kişinin ergenlik döneminde kilo alma durumu yüzde doksanlara varmaktadır. Bu alınan kilolar zamanla vücudun farklı bölgelerine yerleşke edinirler. Üstelik ergenlik zamanında fazla kilo almanın hem sağlık hem görünüm açısından sorun teşkil edeceğinin bilincinde değildirler. Bu araştırmanın bir başka çarpıcı sonucu da; diyet programı ve egzersizlerle verilen kiloların yağ hücrelerinde herhangi bir azalma görülmemiştir. Buradan hareketle şu yargıya varılabilir; kişiler zayıflayarak almış oldukları kiloların erimesi ya da kasa dönüşümü sağlanarak homojen bir görünüm sağlayabilirler.

Bireyin almış olduğu kilolar birkaç aylık bir serüven değil, yıllar içine yayılan bir sürece tekabül etmektedir.

Zayıflamak neden bu kadar zor? Gerçekten de zayıflama kararlılığı gösterilmediği için zayıflanamamaktadır.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir