fx15 banner

fx15 sipariş

FX15 Bordo Kapsül

FX15 Bordo Kapsül
Aşırı kilo sorunu olanlar ve doğal yollarla diyet yaparak veya beslenme düzenini değiştirerek kilo veremeyen kişiler için piyasada birçok zayıflama ürünü bulunmaktadır. Bu tür ürünler zayıflama amaçlı kullanılan besin takviyesi olarak kullanılmakla birlikte iştahı keserek tok tutan ürünlerdir. Piyasada doğal içeriğiyle dikkat çeken en önemli ürünlerden biri de fx15 bordo kapsül gıda takviyesi ürünüdür.
Ürün içeriğinde bulunan metabolizmayı hızlandırmaya yarayan ham maddeler ile vücuttaki zararlı toksinlerin atılması, zayıflama ve antioksidanlar yardımıyla serbest radikallerin oluşumu da engellenmektedir.
fx15 bordo kapsül içerisinde bulunan yeşil çay, aşırı kiloların vücuttan atılması ve zayıflama sürecinde oluşan deri sarkmalarının azalması adına cildin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Lotus yaprağı ise yağ düzeyini düşürmekte ve toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca tansiyon düşürücü etkisi de bulunmaktadır. Ürün medikal ilaçlarla birlikte kullanılamadığından doktor ile görüşmek ve direktiflerine göre hareket etmek gerekmektedir.

Hamileler ve emziren bayanlar tarafından kullanılmamalıdır.
fx15-yan-etkileri
fx15 bordo kapsül, hızla yağ yaktığından dolayı enerji açığa çıkarmakta ve bu nedenle az uykuya rağmen dinç olmanızı sağlayabilmektedir. Ağız kuruluğu yan etkisi nedeniyle sık sık su içmeli ve günde yaklaşık 2,5-3 litre su tüketilmelidir. Tok tutucu özelliği bulunan ürünü kullanırken halsiz kalmamak için yemek gerekiyorsa da mide bulantısına neden olmamak için çok zorlanmamalıdır. Çarpıntı, baş dönmesi, aşırı baş ağrıları ve nefes darlığı gibi yan etkiler görüldüğünde kullanıma 2 gün ara vermek akılcı bir yöntem olacaktır.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir