fx15 banner

fx15 sipariş

Fx15 Kullanmadan Önce

Hedefinize ulaşabilmek için büyük ölçüde kendinize güvenmeniz gerekiyorsa da kısa bir süre sonra dergilerde fotoğraflarınızı gördüğünüz fotomodellerin vücuduna sahip olacağınızı sanmayın.

Ne yaparsanız yapın her zaman için kendinize benzeyeceksiniz. Belki biraz kısa bacaklı, düşük omuzlu ya da küçük göğüslü kendinize. Mankenlerin bile vücutlarının mükemmel olmadığı, fx15, çeşitli kusurlarının fotoğrafçıların ustalığıyla gizlendiği unutulmamalıdır. Önemli olan konu, genel görünümünüz ve özellikle sizi “kendinizden memnun olmanızdır”. Kişiliğinizi yitirmeden siz olarak kalacak, kendinizi bu arada daha rahat, daha kıvrak hissedecek ve estetik açıdan aklınıza ideal görünüme yaklaşmış olacaksınız.

Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman tekrar görmeyi arzuladığınız ideal görünümüzü tam olarak algılayabilmeniz için kendinizden memnun olduğunuz dönemlere ait bir fotoğrafınızı bulun. Şüphesiz çekmecelerden birinde sizib zarif gösteren özlemle baktığınız mayolu bir fotoğraf yada dal gibi incecik bir görünüme sahip olduğunuz bir evlilik fotoğrafı vardır.

Bu fotoğrafı alın ve bir fotoğrafçıdan bunu büyütmesi isteyin. Sonra da fotoğrafı banyoya ya da mutfağa asın. Bu hareketiniz karşısında aile fertlerinizin gülümsemelerine de pek aldırmayın. Bu fotoğrafın amacı sizi cesaretlendirmektir. Fotoğrafa baktığınız her sefer belki de şunları diyeceksiniz; “Aslında her zaman böylesin. Gerçek görünümün budur. Yeter ki bazı kilolardan kurtul. O zaman tekrar eski haline kavuşacaksın.”

Sözün kısası, örnek olarak seçtiğiniz bir manken ya da sineme artisti değil, kendiniz olmalı.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir