fx15 banner

fx15 sipariş

Vücutta Yağ Yakımı

zayıflamış öncesi sonrasıVücutta yağ yakımı nasıl olur, öncelikle şunu söylemekte yarar var, vücutta yağ yakımını hızlandırmak ve kolaylaştırmak için bazı egzersiz hareketleri kullanılmalıdır. Her egzersiz belli ölçüde ve şekilde yağ yakımını sağlar.

Yağ yakımına başlanmadan önce kondisyon kazanmak ve vücudu egzersize hazırlamak için ilk olarak küçük hareketlerden başlanmalıdır. Kendinize günlük bir hareket takvimi hazırlayın. FX15 hangi hareketin ne kadar yağ yaktırdığını, o gün için hangi hareketi ne kadar süre ve sıralamayla gerçekleştireceğinizi hesaplayın. Vücutta yağ yakımı için ilk adımda 20 dakikalık bir yürüyüş faydalıdır.

Vücutta yağ yakımı 20 dakika sonrasında devreye girer. İlk 20 dakikalık harekette önce vücut karbonhidrat yakar. Sonrasında ise yağ yakımı başlar. 20 dakika sonrasında durmamalısınız. Vücudunuz soğur ve ara verirseniz yağ yakımı gerçekleşmez. En az yarım saat boyunca hareketlerinizi sürdürmelisiniz.

Vücutta yağ yakımı için aerobik, step, yürüyüş, koşu, bisiklet binmek, yüzme, kürek gibi egzersiz hareketlerini tercih ederseniz, yağ yakımınız hem daha çabuk gerçekleşecek, hem de daha fazla yağ yakmış olacaksınız. ORJİNAL FX15 ile düzenli şekilde haftanın belli günlerinde egzersizlerinizi sürdürmelisiniz. Ama her gün en az yarım saatlik tempolu bir yürüyüş size oldukça fayda sağlayacaktır. Bu tür yürüyüş ve hareketlerinizi özellikle de güzel havalarda dış mekanda oksijenli ortamda yaparsanız, oksijen de yağ yakımında etkili olacaktır.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir